Łebskie wakacje z dinozaurem w tle

Atrakcje wyciągają turystów z plaży

Trzeba przyznać, że łebskie atrakcje mogą być silną konkurencją dla jej pięknej plaży, przy czym zazwyczaj jest tak, że ludzie w pierwszej kolejności sycą się energią napływającą z Morza Bałtyckiego, a dopiero potem udają się na poszukiwanie atrakcji lądowych. Łeba jest mocno oblegana – hotel lub kwaterę prywatną powinniśmy zatem zarezerwować ze sporym wyprzedzeniem. Dla osób, które jadą w ciemno graniczyć z cudem będzie znalezienie wolnego miejsca noclegowego.

Dorośli i dzieci mają niepowtarzalną szansę na spotkanie z dinozaurami w ich naturalnej wielkości. Zajmują one obszar dwudziestu hektarów, a są pod opieka Łeba Park. Najmilszy z dinozaurów wyrósł na wysokość trzynastu metrów – nosi imię Łebuś Wydmozaurus. Natomiast najdłuższy to gabaryt o długości czterdziestu pięciu metrów, niezwykle imponujący swą wielkością okaz. Dzieci podczas zabawy na placu zabaw mogą odkopać szkielet dinozaura. Każda z atrakcji w Parku ma charakter mocno integracyjny – tutaj się nie zwiedza, tu się atrakcji doznaje osobiście. Zabawy są nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych. 

Łeba Park gościnnie przygarnęła „Piratów z Karaibów”

Kapitan Jack Sparrow prowadzi nabór do swej pirackiej hordy – taka przynajmniej jest wersja oficjalna, co by inwestorowi nie zarzucać marnego systemu obronnego. Najprawdopodobniej ta część parku została zdobyta osobiście przez piratów, którzy stale zachęcają przybyszów do uczestnictwa w pirackich bitwach na ziemi, po zakończeniu których najodważniejsi honorowani są specjalnym certyfikatem. Inna piracka horda zachęca do poszukiwania Skarbu Piratów – cenne znalezisko jest do podziału pomiędzy uczestników tej niezwykłej gry.

Blisko do labiryntów

Unikatową rozrywkę stanowi Labirynt Park Łeba. Zabawa w największym, naturalnym labiryncie w Polsce jest przeznaczona dla osób, które mogą wykazać się dobrą orientacją w terenie. Powierzchnia labiryntu wynosi pięć tysięcy m2, przy czym osoby szybkie w pokonywaniu labiryntowych zawisłości mogą go pokonać w dwadzieścia minut. Można też zatracić się w labiryntach klasycznych. Park oferuje także „Magiczny ogród drewnianych gier wielkoformatowych” – wszystkie gry są w rozmiarze XXL. Są to głównie gry zręcznościowe, logiczne oraz łamigłówki. Można też grać w boule.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>