Po zdrowie i relaks do Rymanowa-Zdroju

Willa Pod Gołąbkiem jest to najstarsza z willi w mieście Rymanów-Zdrój. Została wybudowana w 1882 roku. Drugą willą jest Willa Opatrzność. Wybudowano ją w 1881 roku. W roku 1934 była ona siedzią Administratora Apostolskiego Łemkowszczyzny. Willa Gozdawa została zbudowana w latach 1923-1929. Państwo Potoccy w 1937 roku wydzierżawili tą willę Zakładowi Ubezpieczeń Społecznych. W Rymanowie-Zdrój możemy znaleźć także sanatorium Krystyna. Zbudowane zostało w 1912 roku. W roku 1943 przebywała tu żona marszałka Rzeszy Goeringa. W 1966 roku sanatorium Krystyna nadano imię Mari Konopnickiej.

Zostając na dłużej w Rymanowie-Zdrój warto skorzystać z oferty noclegowej obiektu Zajazd u Kowala. Jest on usytuowany w miejscowości Besko przy ulicy Bieszczadzkiej 14. W ofercie obiektu znajduje się dziewięć miejsc noclegowych. Obiekt oferuje dwa jednoosobowe pokoje, trzy pokoje dwuosobowe a także jeden pokój trzyosobowy. Cena za pobyt w pokoju jednoosobowym to ok. pięćdziesiąt złotych natomiast za pobyt w pokoju dwuosobowym zapłacimy siedemdziesiąt złotych. Jeśli będziemy chcieli skorzystać z oferty noclegowej pokoju trzyosobowego, to będziemy musieli przygotować się na wydatek rzędu stu pięciu złotych. Każdy z oferowanych pokoi wyposażony jest w łazienkę oraz telewizję. Na terenie, na którym został wybudowany obiekt znajduje się parking. Obiekt ten specjalizuje się w organizowaniu przyjęć okolicznościowych, wesel, przyjęć komunijnych, imprez rodzinnych a także bankietów i szkoleń. W obiekcie znajduje się Zajazd u Kowala. W owym lokalu znajduje się osiemdziesiąt miejsc. Obiekt ten jest czynny od godziny 8:00 rano do godziny 22:00. Istnieje możliwość całodziennego wyżywienia.

Innym obiektem, w którym warto spędzić noclegi jest Willa Słoneczna. Jest ona zlokalizowana w Rymanowie-Zdroju przy ulicy Zdrojowej 26. W ofercie obiektu znajduje się czterdzieści pięć miejsc noclegowych. Obiekt oferuje siedem pokoi dwuosobowych, sześć pokoi trzyosobowych a także trzy pokoje czteroosobowe. Na terenie obiektu znajduje się ogród, przechowalnia sprzętu sportowego a także parking zamykany. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą tu liczyć na basen kryty, wyciągi i trasy narciarskie. W pobliżu obiektu jest zlokalizowany Park Zdrojowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>